O nas


   Na co dzień pracujemy w swoich zawodach. Mamy swoje pasje i jesteśmy zakręceni Japonią, kulturą i sztuką, aktywnością fizyczną, sportem, a przede wszystkim Sztukami Walki, które uczą nas ciągłej pracy nad sobą, nad swoim rozwojem w dążeniu do doskonałości.

   Od ponad dwudziestu lat prowadzimy zawodowo SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe, jeden z największych ośrodków tego typu w Polsce. Skupiamy ludzi z pasją, dajemy ludziom motywację głównie poprzez pokazywanie im, że oni sami mogą do czegoś dojść. Muszą tylko mieć cel, podjąć działanie, być wytrwałymi i systematycznymi w dążeniu do niego. W czasie naszej działalności szkoleniowej do poziomu czarnego pasa (czyli stopnia Dan) i wyżej doprowadziliśmy ponad 60 osób.

   Tak więc każdy człowiek może się z nami rozwijać. Musi tylko sam tego głęboko pragnąć, aby nie poddać się przy pierwszych trudnościach. Tego nauczyliśmy się już dawno temu, dzięki zgłębianiu Sztuk Walki, a dziś pomagamy innym w realizacji ich dążeń.

   Skąd zatem nasze zainteresowanie tematyką Zdrowia i Urody, Stylu Życia, Społeczności i Kariery?

   Ćwicząc intensywnie od wielu lat, nasz organizm ulega ciągłym przeciążeniom. Mówi się, że sport i ruch to zdrowie. Tak, to prawda. ale jest potrzeba utrzymywania równowagi. Zarówno nadmiar ruchu, w tym przeciążenia organizmu nie są korzystne, tak samo jak i brak ruchu lub zbyt mało ruchu.

   Ponieważ zaczynały nam dokuczać różnego rodzaju dolegliwości, pomimo tego, że ciągle byliśmy aktywni fizycznie, musieliśmy szukać sposobów na poprawę naszego zdrowia i naszej formy. To bolały nas kolana, kręgosłup, to znów z wiekiem, wolniej organizm się regenerował po wszelkiego rodzaju urazach. Ciągle byliśmy niewyspani. I pewnie byśmy uwierzyli niektórym “ekspertom”, którzy nam mówili, że to normalne, że w „naszym wieku” to już nic nie da się z tym zrobić. A w ogóle to najlepiej nie ćwiczyć tak intensywnie…(?) Stop, powiedzieliśmy. Przecież musi być jakiś sposób, skoro spotykamy ciągle ludzi, którzy w wieku powyżej 50-ciu lat, a czasem, w wieku 80-kilku lat są ciągle sprawni i cieszą się wyśmienitą formą i bardzo dobrym zdrowiem.

   Szukaliśmy różnych rozwiązań. Otarliśmy się o wiele z nich. Większość działała jedynie doraźnie, niwelując jedynie skutki, a nie usuwając samej przyczyny. I tutaj założyliśmy, że przyczyną naszych problemów ze zdrowiem nie jest nasza aktywność fizyczna i trenowanie Sztuk Walki. Szukaliśmy sposobu, aby móc robić przez cały czas to, co kochamy na prawdę i aby nikt już nam nigdy więcej nie powiedział, że w „naszym  wieku” to już się nie da… (!)

   Dlatego właśnie, aby wzajemnie się wspierać w naszych dążeniach, wraz z grupą przyjaciół przyłączyliśmy się do ruchu Generacja Młodych i staliśmy się jego orędownikami. Zapraszamy do naszej społeczności ludzi, dla których wiek to jedynie kartka w kalendarzu, to jedynie liczba. Każdy ma tyle lat na ile się czuje. Sam “pesel”, jako liczba, nie odzwierciedla stanu zdrowia ani samopoczucia. Nie jest ważne ile masz lat dzisiaj. Ważne, że pragniesz być zdrowszy, czuć się i wyglądać młodziej, masz otwarty umysł i chcesz się rozwijać. Zasługujesz na to.

   Pragniemy mieć pewność, że poruszana na stronie tematyka Cię interesuje, więc abyś mógł otrzymać szerszy do niej dostęp wymagamy abyś zaakceptował Regulamin i Politykę Prywatności i najlepiej, założył konto.

   Dodatkowo, jeśli wyrazisz zgodę marketingową i zapiszesz się na Newsletter będziesz informowany o nowościach na stronie oraz uzyskasz możliwość otrzymywania darmowych zaproszeń na spotkania, wykłady, szkolenia, warsztaty związane z poruszaną na stronie tematyką. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować, więc niczym nie ryzykujesz. A możesz wiele zyskać.

   Z rozwiązań, które w szczególności nam pomogły, korzystają już dziś sportowcy i ich trenerzy na całym świecie, w tym coraz szersze grono w Polsce, do której ta technologia dopiero zaczyna docierać. Dzięki zastosowaniu naturalnych metod i środków, wielu sportowców może poszczycić się coraz lepszymi wynikami sportowymi, udokumentowanymi nowymi rekordami Polski w swoich dyscyplinach, a przede wszystkim coraz lepszą wydolnością i wytrzymałością. Organizm potrafi się dużo szybciej zregenerować i na dłuższą metę, są to rozwiązania dużo tańsze niż konwencjonalne metody, powszechnie stosowane. 

   Co ciekawe, my sami, ani nasi partnerzy, nie zajmujemy się sprzedawaniem preparatów lecz tylko pomagamy w znalezieniu odpowiednich rozwiązań i ewentualnie łączymy bezpośrednio z producentami, dając wszystkim takie same możliwości zaopatrywania się w sprawdzone przez nas rozwiązania produktowe, w takich samych cenach, w jakich sami się zaopatrujemy. Co więcej, choć dbanie o dobre zdrowie i formę jest naszą pasją, nie jesteśmy lekarzami i nie prowadzimy diagnostyki, ani nie pomagamy leczyć żadnych chorób. 

   Szczególnie, jeśli jesteś sportowcem, trenerem bądź instruktorem, pragniemy zaprosić Cię do współpracy z nami. Skontaktuj się z nami, a jesteśmy przekonani, że pomożemy Ci sprawić, że Twoje wyniki bądź wyniki Twoich podopiecznych będą się poprawiać. Warto abyś dołączył do Generacji Młodych i otrzymał od nas wsparcie, które zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami sportowymi. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, sprawdź nasze rozwiązania. Skontaktuj się z nami i powiedz na czym najbardziej Ci zależy. Możemy mieć dla Ciebie dodatkowe możliwości wsparcia.

🙂

Życzymy Tobie dużo dobrego
zdrowia, pogody ducha i fantastycznej formy,
Aleksandra i Tomasz Sowińscy
Założyciele SOTO – Dalekowschodniego Centrum Kulturalno-Sportowego w Warszawie

soto.waw.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ: